Kilka słów o mnie…

      Witam, przedłużaniem oraz zagęszczaniem rzęs metodą 1:1 zajmuję się już od lutego 2009 roku (do wglądu Certyfikat z datą ukończenia szkolenia). Dzięki zdobytemu przez 7 lat doświadczeniu dopracowałam swój warsztat pracy do perfekcji i jestem w stanie spełnić nawet najwyższe oczekiwania klientek. 

      Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to moja specjalność. Ponieważ uwielbiam to co robię chętnie jeżdżę na różnorodne szkolenia i ciągle się dokształcam. Dzięki temu jestem na bieżąco  z wszelkimi nowościami z branży stylizacji rzęs.

      Pracuje na najwyższej jakości rzęsach jedwabnych oraz naturalnych wykonanych z norek syberyjskich. Posiadam bardzo szeroki asortyment rzęs o najróżniejszych kształtach, długościach oraz grubościach.

Rodzaj rzęs dobieram dla każdej klientki indywidualnie, kierując się m.in. kształtem oczu, kondycją naturalnych rzęs, stylem życia oraz oczywiście oczekiwaniami klientki.

      W swojej pracy szczególny nacisk kładę na profesjonalizm, objawiający się  wysoką precyzja i dokładnością wykonania. Dzięki czemu przedłużone  przeze mnie rzęsy nie tylko wyglądają pięknie, ale również wygodnie się noszą i są trwałe.

Czas wykonania pierwszej (pełnej) aplikacji wynosi ok. 2 godzin

Dopełnienie trwa ok. 1 godziny. W tym czasie doklejam nowe rzęsy oraz wymieniam stare, te które poodrastały bądź nie trzymają się już idealnie. Dopełnienia wykonuje się raz w miesiącu, najlepiej po upływie 3-4 tygodni. Dzięki czemu przedłużone rzęsy cały czas wyglądają atrakcyjnie.

Istnieje również możliwość założenia mniejszej ilości rzęs w samych kącikach oczu. Wtedy ½  ceny pierwszej aplikacji.

Szkolenia

Szkolenia

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz kurs przedłużania rzęs  4 metodami!! Czytaj więcej

Nici PDO

Liftingujące nici PDO. Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa

Nezoterapia igłowa

Zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych bezpośrednio w głąb skóry. Czytaj więcej