Ile czasu wytrzymują przedłużone rzęsy?

Przeważnie około 2 miesięcy, czyli tyle ile wynosi cykl życia naturalnej rzęsy. Po tym okresie sztuczna rzęsa wypada wraz z naturalną a na jej miejsce rośnie nowa. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy rzęsy są przedłużone czy nie. W trakcie zabiegu nie wiemy, w jakim stadium znajduje się dana rzęsa (wzrostu, spoczynku czy zaniku).Dlatego też, aby zachować  fantastyczny efekt  zaleca się uzupełnianie co ok. 3-4 tygodnie.

Czy rzęsy w trakcie noszenia będą się „plątały, targały i wykręcały” ???

Prawidłowo założone rzęsy przy użyciu metody 1:1, 2:1 oraz 3D volume przez cały okres noszenia ich noszenia zachowują swój właściwy kształt i formę - nie ma mowy o plątaniu, wykręcaniu itp. Jeśli u kogoś występuje taki problem tzn.  że rzęsy tej osoby są po prostu nieprofesjonalnie = źle założone. Rzęsy założone w sposób właściwy układają się idealnie tak jak nasze naturalne rzęsy, czyli ładnie i prosto do przodu.

Ile czasu trwa zabieg przedłużania rzęs?

Pierwsza aplikacja rzęs trwa około 2 godzin (w zależności, jaki efekt chcemy uzyskać).

Uzupełnienie ok. 1 godziny

Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

Zabieg jest jak najbardziej bezbolesny i bezpieczny, ale pod warunkiem że jest wykonywany przez osobę przeszkoloną, posiadającą odpowiednie umiejętności oraz wiedzę w tej dziedzinie. Równie ważne jest też zastosowanie profesjonalnych, bezpiecznych (atestowanych) produktów.

Nie mogą to być chińskie podróbki dostępne w popularnych serwisach transakcyjnych, bo może się to skończyć w najlepszym przypadku alergią. Zakładanie rzęs przez osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji oraz doświadczenia może skończyć się uszkodzeniem/powyrywaniem rzęs naturalnych oraz innymi nieprzyjemnymi i niebezpiecznymi następstwami.

Jak można usunąć rzęsy?

Rzęsy mogą być zdjęte przy pomocy specjalnego preparatu rozpuszczającego klej. Trwa to ok. 15 minut.

Czy osoby noszące szkła kontaktowe również mogą poddać się zabiegowi?

Tak, osoby noszące szkła kontaktowe również mogą bez obaw poddać się zabiegowi.

 

Szkolenia

Szkolenia

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz kurs przedłużania rzęs  4 metodami!! Czytaj więcej

Nici PDO

Liftingujące nici PDO. Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa

Nezoterapia igłowa

Zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych bezpośrednio w głąb skóry. Czytaj więcej