METODA Easy hair - tulejkowa

Przy tej metodzie korzystamy z miedzianych tulejek, których używamy do zamocowania pasemek.

Tulejki tę są bardzo cienkie i są składane na dwa razy (w tzw. książeczkę), dzięki czemu naprawdę mocno trzymają się na włosach. Zaciśnięte w ten sposób tulejki tworzą bardzo małe i płaskie łączenia, które są praktycznie nie wyczuwalne na włosach.

Przy metodzie tulejkowej (podobnie z resztą jak przy innych stosowanych prze ze mnie metodach) - pasemka są rozmieszczone i łączone z naturalnymi włosami w taki sposób, aby miejsca łączenia ukryć pod warstwą naszych własnych włosów, co gwarantuję komfort i swobodę użytkowania przedłużonych prze ze mnie włosów.

Podobnie jak w metodzie „micro rings” nie stosuję się tutaj wysokiej temperatury ani środków chemicznych mogących negatywnie wpłynąć na strukturę włosa.

 Aktualnie jest to najbardziej popularna metoda przedłużania włosów „na zimno” i zarazem gwarantująca trwałość i komfort w każdej sytuacji.

Przedłużanie włosów metodą „easy hair” jest jedyną metodą, przy której możesz mieć pewność 100% gwarancji z trwałości przedłużenia włosów. Pasemka nie zsuwają się i będę się trzymać, aż do usunięcia.

ZALETY:

  • bardzo trwała (można robić wszystko a włosy na pewno pozostaną na swoim miejscu)
  • małe łączenia
  • bezpieczna dla włosów
  • długotrwały efekt przedłużenia (do 3 miesięcy)
  • odnawialna, czyli gdy pojawia się odrost doczepione pasemka można podciągnąć, czyli zdjąć i założyć ponownie bliżej nasady włosa i nosić przez kolejne miesiące. Przy podciąganiu wymagana jest regeneracja pasemek.

WADY:

  • nie dla osób uczulonych na miedź 
  • nie nadaje się dla osób rozjaśniających włosy domowymi sposobami.Rozjaśnianie czy też farbowanie na blond  powinno być zrobione po ściągnięciu łączeń.!!!

 

Szkolenia

Szkolenia

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz kurs przedłużania rzęs  4 metodami!! Czytaj więcej

Nici PDO

Liftingujące nici PDO. Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa

Nezoterapia igłowa

Zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych bezpośrednio w głąb skóry. Czytaj więcej